1,2% parama

Patyčių dėžutė

Prisijunk prie Mūsų

1,2% parama

Mieli tėveliai, mokytojai, progimnazijos rėmėjai,

Gerb. tėveliai ( globėjai) mokytojai, rėmėjai, Jūsų visų dėka progimnazija 2019 metais sulaukė 922,67 Eur finansinės 1,2 procentų gyventojų pajamų mokesčio paramos (anksčiau buvo skiriama 2 proc.). Jūsų visų parama investuota prasmingai - į mokinių mokymosi aplinkos gerinimą. Dėkoju už supratingumą, palaikymą ir skiriamas lėšas. Tikimės Jūsų paramos ir šiais metais.

Pagarbiai direktorė Giedrė Gruzdienė

Praėjusių metų likutis 533,33 Eur, per 2019 m. paramos gauta 922,67 Eur, panaudota 1437,44 Eur. 2019 m. gruodžio 31d. lėšų likutis 18,56 Eur.

parama uz 2019

Rekvizitai 1,2% paramai:

Paramos gavėjo kodas: 190420574

Paramos gavėjo pavadinimas: Panevėžio „Aušros“ progimnazija

Buveinės adresas: Vienybės a. 38, LT-35109 Panevėžys

kids2

Skirti 1,2 % GPM paramą lengviausiai galite elektroniniu būdu per Elektroninę deklaravimo sistemą (EDS).

Žingsniai, kaip užpildyti ir pateikti  FR0512 formą:

1. Prisijunkite prie  EDS Jums patogiu būdu. Prisijungti galima per išorines sistemas (tarkime, e. bankininkystę), su e. parašu ar per VMI (https://deklaravimas.vmi.lt).

2. Įrankių juostoje viršuje spauskite Deklaravimas: tada kairiąjame meniu šonelyje pasirinkite Pildyti formą.

3. Tarp Dažniausiai pildomos formų  pasirinkite Prašymas skirti paramą.

4. Rinkitės naujausią formą FR0512 ir spauskite mygtuką su gaubliu Pildyti formą tiesiogiai portale.

5. Atidarytoje formoje didžiosiomis raidėmis užpildykite šiuos laukelius:

1        Asmens kodas

3V     Vardas

3P     Pavardė

5        Mokestinis laikotarpis: pasirinkite 2020 m.

6S     Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams: pažymėkite

E1     Gavėjo tipas: pažymėkite 2- Paramos gavėjas

E2     Gavėjo identifikacinis numeris (kodas): įrašykite mokyklos kodą:  190420574

E3     Mokesčio dalies paskirtis: neprivaloma pildyti

E4     Mokesčio dalies dydis (procentais): įrašykite 1.2 arba Jūsų pasirinktą dydį

E5     Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio: pasirinkite iki kurių mokestinių metų norite skirti paramą (ilgiausiai – iki 2024 m.)

6. Viršutiniame meniu paspauskite Klaidų taisymas ir pasitikrinkite, ar užpildyti visi būtini langeliai.

7. Ir pabaigai - viršutiniame meniu dešinėje paspauskite Pateikti deklaraciją arba Pasirašyti el. paštu ir pateikti.

Instrukcija, kaip užpildyti deklaraciją, rasite ir VMI puslapyje.

Deklaracijas galite užpildyti iki  gegužės 3 d.

Pagarbiai, mokyklos direktorė Giedrė Gruzdienė