Dėl nuotolinio mokymosi

Prisijunk prie Mūsų

facebook like box joomla

Dėl nuotolinio mokymosi

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimo Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ 2.2.9. punktu ir atsižvelgdama į Panevėžio miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus 2020-11-05 raštą Nr.SŠ-367 (22.1.14) „Dėl ugdymo proceso organizavimo“, paskelbus visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje karantiną, nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 29 d. progimnazijos 5-8 klasių mokiniams ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu. Pradinis ugdymas vykdomas mokykloje. Įsakymas dėl laikino ugdymo proceso koregavimo.

office36555

Nuotolinis mokymas vyks per Microsoft Teams programą. Pridedame vaizdo pamoką kaip prisijungti prie šios programos - https://www.youtube.com/watch?v=t3L4HQOoJ0Q&t=33s. Patogiausia Teams naudoti kai kompiuteryje yra instaliuota ši programa, tad reikės į kompiuterį ar į išmanųjį telefoną atsisiųsti pačią Teams programą (pridedame nuorodą iš kur atsisiųsti, kad būtų aiškiau)- https://www.microsoft.com/lt-lt/microsoft-365/microsoft-teams/download-app. Kiekvienam progimnazijos mokiniui yra sukurtos MS Office 365 paskyros, prisijungimo vardai ir slaptažodžiai. Dėl prisijungimo duomenų  mokiniams kas pamiršę kreiptis į klasės auklėtoja ar el. paštu- Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Naudinga informacija

Lapkričio 16-29 dienos pamokų tvarkaraštis 5-8 klasių mokiniams (* pažymėtos vaizdo pamokos)

Atmintinė mokiniams kaip prisijungti ir naudotis Teams

Microsoft Teams - Kaip prisijungti mokiniui (vaizdo pamokėlė)

Microsoft Teams - Kur mokinys mato pakvietimą į vaizdo pamoką?

Kaip Microsoft Teams pakeisti kalbos nustatymus į Lietuvių kalbą (vaizdo pamokėlė)

Microsoft Teams - Windows aplikacijos rankinis atnaujinimas (vaizdo pamokėlė)

Mokyklos administracija